Станаха ясни победителите в Турнира по мини футбол „Лятна купа“ в Кнежа – снимки

21.08.2023 7:59
Станаха ясни победителите в Турнира по мини футбол „Лятна купа“, който е част от програмата на Панаирни дни Кнежа 2023.
12 отбора се състезаваха в надпреварата, която се състоя на 20 август на стадион „Мизия“ гр. Кнежа.
Трите отбора, които ще участват на големия финал в гр. Априлци са: „Куфарите“ гр. Плевен, „Искър“ с. Бреница и „Илинден“ гр. Плевен.
Финалистите бяха наградени с купи и медали, а освен това връчихме и индивидуални награди „Най-добър вратар“,“ Голмайстор“, „Най-атрактивен играч“ и „Звездата на турнира“.
Използвам възможността отново да благодаря на г-н Николов за професионализма, който показа по време на съвместната ни работа! Това заяви кметът на Община Кнежа Илийчо Лачовски като благодари и на момчетата, които взеха участие в турнира, а на победителите пожела успешно представяне на големия финал!