„Лудогорец“ – 2 прати „Спартак“ при аматьорите

27.05.2017 19:31

Футболният отбор на „Спартак“ (Плевен) изпадна от Втора професионална лига и догодина ще рита в Северозападната трета лига. Изпадането стана факт след загубата на спартаклии, като гост от дублиращия отбор на „Лудогорец“ (Разград) с 4:2.
Плевенчани откриха резултата още в третата минута, когато точен бе Захари Янков. Домакините от Разград успяха да изравнят в 27-ата минута чрез Петров , а пет минути преди края на полувремето обърнаха резултата в своя полза с гол на Мехмед. „Спартак“ се върна в мача в 75-ата минута, когато Тодоров бе точен от дузпа, но „Лудогорец“ поведе с 3:2 в 80-ата минута след гол на Петров, който наниза и четвъртото попадение за разградчани малко преди последния съдийски сигнал.

Снимка: архив „Плевен за Плевен“