Спартак и Созопол с равенство в Плевен – фото-галерия

02.04.2016 20:41

След домакинската загуба от втория отбор на Литекс, Спартак изгуби днес нови две точки на стадион „Плевен” след равенство 1:1 с тима на „Созопол”. Гостите първи откриха резултата чрез Манев в 42-та минута, а в 69-тата спартаковци изравниха с гол на Долапчиев.
Момчетата на Роберт Петров излязоха на терена с желание за победа, но се оказа, че само то не е достатъчно. Атаките им лесно бяха разгадавани от гостите, тъй като на 90 процента се случваха по един и същи начин – с пробиви по лявото крило и високи центрирания. Халфовата линия играеше статично, а атаки в центъра и по дясното крило почти не се случиха за 90-те минути игра, включително и в даденото от съдията 4-минутно продължение.
Очевидно е, че в оставащите мачове на Спартак ще е необходима пълна мобилизация, себераздаване и доза късмет, за да запазят участието си в Б-групата…