Плевенчанката Борислава Ганева с добро представяне на Световната купа по карате в Словения

17.03.2016 15:44

17.03.ganeva

Жените и мъжете от националния отбор по карате показаха отлична техника и спортсменски дух по време на Световна купа „Карате 1“, която се проведе в град Лашко, Словения на 12 и 13 март, съобщават от Българската национална федерация по карате. Състезанието бе част от подготовката на националите ни за предстоящото Европейско първенство през месец май във Франция. На татамито в Лашко каратеките ни премериха сили с 500 участници.
Сред най-добрите наши състезатели се отличи Александра Стублева, която след три победи и две загуби, се класира на пето място в своята категория. Участничката в първите европейски игри в Баку, плевенчанката Борислава Ганева, зае седма позиция.