Кой и какво спечели в Коледния турнир по футбол на малки врати под егидата на аматьорска футболна лига за наградата на СК „Плевен“

31.12.2015 12:44

От 15-ти до 30-ти декември на игрището на СК „Плевен“ се проведе Коледен турнир по футбол на малки врати под егидата на аматьорска футболна лига за наградата на СК „Плевен“.

f1
В турнира взеха участие шест отбора, разделени в две групи: Група А : Отборите на „Реал“, „Сторгозия“ и „Зад борда“ и Група Б : Отборите на „Дракон“, „Рейнджърс“ и „Балкан“. Резултатите: Реал – Зад борда 5:2, Рейнджърс – Балкан 7:2, Сторгозия – Реал 5:3, Дракон – Рейнджърс 1:1, Сторгозия – Зад борда 15:3, Дракон – Балкан 12:2.
Полуфинали Резултати: Сторгозия – Рейджърс 14:4 и Реал – Дракон 5 : 2. За третото място Дракон победи Рейнджърс.

f2
Турнирът спечели Реал, като победи Сторгозия на финал. На победителите беше връчена купа и златни медали. За всички отбори бяха предвидени индивидуални награди, връчени от Президента на СК „Плевен“ Николай Тодоров. Борислав Иванов – картофа стана голмайстор, Ивелин Василев вратар на турнира, Крум Зарев – най-атрактивен състезател, а Любомир Стоянов – най-добър състезател.