Спартак с драматично равенство в продължението

11.05.2014 21:03

fut4

Спартак успя да се добере до равенство 3:3 с гол на Любо Тодоров в 93-тата минута. Иначе, през първото полувреме гостите от Червен бряг поведоха с голове на Мартин Велев и Петьо Славчев, като нашите футболисти успяха да маркират едва два точни удара в очертанията на вратата на гостите. В края на първите 45 минути гостите останаха и с играч по-малко след втори жълт и червен картон на техен футболист.

fut5
В 62-та минута спартаковци намалиха резултата след автогол на Цветослав Игнатов от Партизан, последва и изравнителен гол за 2:2 на Любо Тодоров. И когато всички очакваха плевенските футболисти да обърнат мача, само след две минути с хубав удар Станислав Краев даде отново преднина на отбора на Червен бряг. Нашите натиснаха здраво, но стигнаха единствено да равенство 3:3 с ново попадение на голмайстора ни Любо Тодоров.