Футболният Спартак с нова победа в Левски. Остава едноличен лидер! – снимки

11.11.2018 18:07

Днес в град Левски се изигра областното дерби, в което тимът на ОФК „Спартак” – Плевен гостува на „Левски 2007”. Срещата от 15-ти кръг от Трета лига Северозападна ръководи съдийска бригада е от Ловеч – главен съдия е Ивайло Петров, помощници Венцислав Банчев и Дочо Михов, четвърти съдия – Никола Петров. Делегат бе Красимир Кандиларов.

Резултатът откри Тони Паликрушев с гол в 11-тата минута. В 81-та минута Любомир покачи на 2:0 за спартаковци. При този резултат прозвуча и последният съдийски сигнал.
Плевенчани остават лидери във временното класиране с актив вече от 37 точки, а отборът на Левски се закотви твърдо на последното място с 4 точки. Победата стана още по-сладка за Спартак и феновете, след като един от основните конкуренти в борбата за крайното призово класиране – отборът на Бдин, загуби при гостуването си в Мездра, а другите два – Янтра и Славяново, извъртяха хикс в Габрово.