Николай Тодоров с гол за „Хартс“ в контрола срещу „Мъдъруел“

19.10.2016 16:25

5.09.koko2

Плевенчанинът Николай Тодоров отново се изяви подобаващо на Острова, получавайки адмирации за играта си от специалистите в Шотландия. Футболистът на „Хартс“, който е преотстъпен до Коледа в отбора на „Каудънбийт“, е взел участие в контролна среща на „сърцата“ днес с друг тим от елита – „Мъдъруел“, научи „Плевен за Плевен“. Двубоят е завършил 2:0 за „Хартс“, а Тодоров е влязъл в игра през второто полувреме.
Въпреки че е бил поставен на нетипична за него позиция – като централен защитник, младокът от Плевен е изиграл силни 45 минути, увенчавайки отличното си представяне с гол. Тодоров е отбелязъл второто попадение за своя отбор, засичайки с глава центриране от ъглов удар. И „Хартс“, и „Мъдъруел“ са заложили почти изцяло на титулярните си състави, а страхотното включване на Ники Тодоров е било оценено по достойнство от треньорския щаб на „Хартс“.