Шампанско и шампионска купа за „Белите орли” – фото-галерия

15.05.2016 8:57

В среща от предпоследния кръг на „А“ ОФГ – Плевен футболният отбор на „Белите орли” се наложи с категоричното 7:0 над тима на Чавдар (Бръшляница). Момчетата на треньора Светослав Бърканичков завършиха първото полувреме на мача с 3 гола аванс – дело на Драго Иванов. През втората част на мача по едно попадение добавиха Панков, Ботев, Джанков и отново Панков.
След мача се състоя и церемонията по награждаването на футболния отбор на Орлите като първенец в „А“ ОФГ – Плевен. Купата на победителите връчи шефът на БФС за област Плевен – Сашо Димитров, а със златните медали футболистите и треньора бяха окичени от президента на клуба – Здравко Георгиев, който благодари сърдечно на целия тим за отличната игра през целия сезон.