„Спартак“ и „Етър“ не успяха да се победят в контрола

04.02.2016 13:15

15.01.parva2

„Спартак“ (Плевен) и „Етър“ (Велико Търново) завършиха 2:2 в контрола. Срещата се игра днес на стадиона в Царева ливада, където търновци провеждат подготовката си. Символичните домакини откриха резултата в 15-ата минута с гол на Петър Димитров, като асистенцията за попадението бе на бившия футболист на „Спартак“ Стефан Христов. Момчетата на Роберт Петров изравниха резултата само три минути по-късно. Точен бе Цветомир Тодоров. В началото на второто полувреме „болярите“ отново излязоха напред в резултата, след като в 55-ата минута Никола Мицански си вкара автогол. Крайният резултат оформи Григор Долапчиев, който бе точен в 75-ата минута.
Следващата контролна среща на спартаклии е на 6 февруари, събота, в 13 ч. срещу „Поморие“, като с нея ще бъде открит турнирът „Pomorie Cup 2016“.
Снимка: архив „Плевен за Плевен“