Нова загуба на футболния Спартак – фото-галерия

24.10.2015 8:17

Футболният Спартак загуби с 1:3 домакинския си мач с Банско. На стадион „Плевен” пред по-малко от 200 зрители, футболистите ни, без капитана Шопов, водени от новия треньор Роберт Петров, изиграха един слаб и безидеен мач, след който гостите заслужено си тръгнаха с трите точки.

f7
Резултатът откриха банскалии в 10-тата минута чрез Чипилов, като 11 минути по-късно Стефан Христов възстанови равенството. Хубавата атака обаче се оказа една от няколкото на Спартак през останалите минути на двубоя. Малко преди края на първото полувреме, оставен необезпокояван от защитниците на Спартак, в 45-тата минута Везалов изведе гостите напред.
През второто полувреме имаше много единоборства на терена и малко футбол. Все пак по-добрият в този мач отбор на Банско затвърди победата си с нов гол на Чипилов, пак след груба грешка на плевенската защита.