Спартак с първа загуба в контролите

04.07.2015 15:25

Новакът в „А“ група Монтана спечели с 2:1 контролната среща със Спартак (Плевен), която се игра в Правец. Двубоят започна с 45 минути по-късно заради закъснение на съдийската бригада от Етрополе. Това информира sportal.bg.

sp4
Тимът на Ферарио Спасов откри още в 4-ата минута. Йордан Тодоров проби по дясното крило и центрира към Атанас Илиев, който се разписа с глава. В 20-ата минута Спартак успя да изравни резултата. Монтана стигна до победното попадение две минути преди края, когато Сергей Георгиев се разписа след нова асистенция на Тодоров.
Мачът не се игра от 18ч., както предварително бе съобщено на медиите. Надяваме се следващия път Пресцентърът на Спартак да си свърши работата, като припомняме, че пък предишната контрола, играна на стадион „Плевен”, бяхме пратени да гледаме на стадион „Белите орли”…