„Спартак“ разкова дубъла на „Левски“

03.02.2015 16:17

3.02.spartak

Дублиращият отбор на Левски загуби с 1:4 от гостуващия му Спартак (Плевен) в приятелски мач, игран в София. С оглед на показаното от съперниците успехът на гостите бе напълно заслужен, пише sportal.bg. Те владееха повече топката, проведоха опасни атаки, някои от които завърши успешно. Младите левскари залагаха най-вече на дългите пасове от дълбочина. Един от тях им осигури гол аванс в началото на срещата. В средата на полувремето обаче плевенчани изравниха чрез Стефан Христов. Десетина минути преди почивката крайният бранител на гостите Лъчезар Кънчев центрира отдясно, топката се насочи към вратата и в стремежа си да я избие стражът на домакините си вкара автогол. В средата на втората част Любомир Тодоров направи 3:1 с удар по диагонала. Крайното 4:1 оформи Венцислав Миленов с прецизен шут от границата на наказателното поле.
Снимка: архив „Плевен за Плевен“