Днес Белите орли гостуват на отбора на Осъм-Козар Белене

15.11.2014 7:40

bel5

Днес, в среща от 10-ия кръг на първенството на Б ОФГ – Изток, отборът на Белите орли гостува на коравия съперник от Козар Белене. Мачът ще започне в 14 часа. Припомняме, че в предишния кръг като домакин Орлите отнесоха тима на Драгаш Войвода. Първият гол дойде в 20-тата минута, когато Николай Симеонов извади топката на Здравко Милков и той не сбърка. Този гол даде криле на орлите и последва нов гол на Здравко Милков ,който с невероятен прехвърлящ удар от 25 метра прати топката в мрежата. Третият гол бе дело на Николай Симеонов, който със силен удар прокара топката между краката на вратаря. Четвъртия гол дойде след страхотно включване на Мирослав Пачев, който финтира на два пъти противниковия защитник и с прецизен удар в далечния ъгъл остави вратаря безпомощен. Така завърши първото полувреме при резултат 4:0. Второто полувреме домакините отново бяха господари на терена. Все пак гостите стигнаха до няколко интересни положения, но само вещата намеса на Владимир Тодоров (Кройфа) запази вратата на Орлите суха до този момент. В даденото от главния съдия Стефан Кутов продължение се стигна до дузпа за гостите. Така мача завърши 4:1.