„Спартак“ отпадна от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига

05.11.2014 17:06

5.11.spartak

Бдин отстрани Спартак (Плевен) от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига след успех с 3:0 на стадион „Георги Бенковски“, пише „Конкурент“. Гостите от Плевен пристигнаха за мача с юношите старша възраст, водени от Красимир Бислимов.
Първият по-опасен удар към тяхната врата бе в 38-ата минута, когато Георги Илиев от границата на големия пеналт би в ръцете на вратаря. Пет минути по-късно Борислав Боянов засече остро центриране на Александър Кирилов, но оставен на празна врата, стреля във въздуха. Видинчани откриха резултата в 45-ата минута от дузпа, отсъдена от рефера Владимир Вълов за игра с ръка на Васил Михайлов, който получи жълт картон. Точен от бялата точка за 1:0 бе Боби Боянов.
В 62-ата минута Георги Илиев покачи на 2:0 след самостоятелен пробив. В 71-ата минута Драгомир Иванов засече центриране на свой съотборник за крайното 3:0. Бдин доигра срещата с човек по-малко. В 78-ата минута, когато смените бяха направени, се контузи централният защитник Ивайло Иванов.
Снимка: архив „Плевен за Плевен“