Мадридски страсти днес в плевенския комплекс „Замъка”

31.08.2013 17:36

real3

Станалият вече традиционен футболен турнир „Мадридиста” събра в комплекс замъка „Замъка” в плевенския квартал „Сторгозия” фенове на мадридския гранд от цялата страна. Негови организатори бяха националният фен клуб на „Реал” с председател Георги Христов, а за домакините от Плевен – регионалният координатор – Димитър Николов.

real4
Проявата започна в 10 часа днес, като феновете бяха разделени в 4 отбора от по 6 играчи: Плевен, София, Лос Меренгес и Галактикос. След теглене на жребий бяха изиграни 4 мача от по 2 полувремена по 20 минути.

real1

Плевенското издание на „Мадридиста” завърши с напрегнат финален мач между отборите на София и Лос Меренгес, завършил в редовното време 2:2. След изпълнение на дузпи бе определен и победителя – отборът на София с капитан – шефа на националният фен клуб на „Реал” Георги Христов. Голмайстор на турнира стана плевенчанинът Денис Митов.