Спартак с нова победа в контролите. Надигра и Локо-Горна Оряховица!

01.07.2015 21:25

Спартак (Плевен) спечели и втората контрола от лятната си подготовка. Момчетата на Бойко Цветков се наложиха над силния отбор на Локомотив (Горна Оряховица) с 2:0. Двете попадения заби юношата Преслав Антонов, който излезе като титуляр в двубоя на мястото на голмайстора на тима от миналото първенство Стефан Христов. Плевенчани подпечатаха своя успех още през първото полувреме, след което вече водеха с 2:0. Наставникът на домакините пусна в стартовия състав само четирима от основните си футболисти – централните защитници Живко Господинов и Кристиян Григоров, както и халфовете Васил Шопов и Антони Иванов. На полувремето Бойко Цветков направи още няколко смени в състава. Втората част на двубоя премина в много единоборства и тичане, но положенията за гол пред двете врати бяха две-три.
След срещата щастливият голмайстор се съгласи да застане зад кадър, заедно с репортера на Плевен за Плевен от мястото на събитието.