Коалиция „БСП за България“ регистрира листата си в РИК с амбицията за два мандата в 15 МИР Плевен
Днес водачът на листата на коалиция „БСП за България“ в 15 МИР Плевен Георги Свиленски и общинският председател на БСП Генади Тодоров регистрираха в РИК листата с кандидати за народни представители от 15 МИР Плевен. Втори в листата на коалицията е Стефан Бурджев – два мандата народен представител от Плевенски регион и заместник-министър на земеделието, а трети – настоящият общински съветник в Плевен – д-р Антонио Василев. Средна възраст на представителите в листата е 46 години, като в нея са включени професионалисти с експертиза в различни професионални сфери.
„Присъствието ми в листата, и в позицията ми на заместник-председател на парламентарната група на БСП вече в три парламента, дава и показва знак и на партията и на парламентарната група за отношение към този регион и към Плевен“, каза Свиленски като определи БСП като единствена алтернатива на сегашната сглобка. Според него моралът и последователността са двете най-важни неща в политиката.
„На предстоящите избори БСП има потенциала да получи два мандата от 15-и изборен район – Плевен. Ние от БСП сме стойностни хора и имаме национално обществено отговорно поведение.“, заяви вторият в листата на коалиция „БСП за България“ Стефан Бурджев. Той припомни конкретни ангажименти, поети и изпълнени от него в качеството му на народен представител и на заместник-министър на земеделието към общини, малки населени места и жители на област Плевен.
Коалиция „БСП за България“ ще води позитивна кампания, изпълнена с много срещи в целия регион.
НАЙ-НОВИ:
- Община Плевен посрещна с почести младата тенис надежда Роси Денчева
- Насрочиха нова дата за дело срещу въоръжена организирана престъпна група за грабежи...
- Обвинен за опит за умишлено убийство в плевенско село, остава в ареста...
- На 25 и 26 юни: Община Плевен с информационни срещи по проекта за безвъзмездна подмяна на уредите за отопление
- В Пордим: С нова фигурална композиция ще започне фолклорният конкурс „От извора на Севера“
- Бебе лама е най-новото попълнение в плевенския зоопарк „Кайлъка“
- Доц. д-р Дима Цанова е новоизбраният декан на Факултет „Обществено здраве“ на МУ-Плевен
- Над 17 млн. евро ще бъдат инвестирани за подобряване на образованието в пограничния регион между България и Румъния
- Декоративни букви с надпис „БЪЛГАРЕНЕ“ поставиха в центъра на селото
- Инициатива за Международния ден за борба със злоупотребата и нелегалния трафик на наркотици