Училищна изложба по случай Трети март наредиха учениците от ИНУ „Христо Ботев“ – снимки
В навечерието на националния празник на България учениците от Иновативно Начално училище „Христо Ботев “ – Плевен показаха в рисунки силната си обич към родината, възхищението и преклонението си към героите на България. Те подредиха училищна изложба на входа на учебното заведение, така че минаващите граждани на Плевен също да се насладят на детския талант.
В инициативата с огромен ентусиазъм се включиха 75 ученици от всички класове! Директорът на училището, г-н Цветелин Горанов, поздрави децата за прекрасните рисунки и подчерта, че те са само една малка част от многобройните инициативи, свързани с програмата за патриотично възпитание като иновация в училището.
НАЙ-НОВИ:
- ДНСК започва съвместни проверки с ПБЗН на питейни и увеселителни заведения
- Община Плевен с жест на внимание към близо 250 социални работници по случай Световния ден на социалната работа
- Заради катастрофа: Движението по пътя Искър – Долни Дъбник се осъществява двупосочно в една лента
- 122 машини обработват републиканските пътища в районите със снеговалеж. Шофирайте внимателно!
- Комедията „Любовници в излишък“ с премиера в Плевенския театър на 19 март
- Днес: нарушено водоснабдяване в Беглеж, Бъркач, Коиловци, Опанец и Ясен
- Община Плевен обявява търг за отдаване под наем на част от имоти за разполагане на преместваеми съоръжения - рекламно-информационни елементи
- Внос на коли от Канада в България: Изгодно или рисковано?
- Популярният фолклорен изпълнител Светлозар Христов - Заро готви нов хит в поп фолк стил
- Катерина Бояджиева от СКШ “Спартак Плевен XXI“ с второ място на турнира за „Купа ЦСКА“