Футболен турнир „Национална купа 3-ти март“ се проведе в Плевен през уикенда – снимки

06.03.2023 7:42
През уикенд Плевен бе арена на Национален турнир по футбол на чисто новия футболен терен до стадион Плевен. Участие в турнира взеха 21 отбора от доста градове от страната и над 250 състезатели. Събитието бе организирано от организацията „Български Футболни Турнири“, с председател Димитър Николов.
Шампион на турнира стана отбора на Диян и приятели, които победиха на финала ФК Тръстеник, след ролетка с дузпи, като грабнаха голямата парична награда от 1 500 лв., за шампион на турнира. На трето място се класира ФК Дреновец от Горник, а четвърти финишираха Жълтата подводница от Севлиево.
В страхотен футболен празник се превърна турнирът пред погледа на многобройната футболна публика в града на Панорамата.
Официални гости  бяха, г-н Стефан Бурджев, член на Изпълнителното бюро на БСП и бивш зам. министър на земеделието и футболната легенда Пламен Гетов, които наградиха призьорите.
Главния организатор на турнира Димитър Николов изказа благодарност към всички партньори, които подкрепиха организацията на турнира и всички състезатели, които се включиха в него.