Красимир Бислимов: Победихме, благодарение на отличния колектив и взаимното доверие

14.08.2022 15:42

ОФК Спартак се изкачи на първо място след вчерашното 3:1 над Добруджа (Добрич) на стадион „Плевен“. Двубоят е от петия кръг на футболното първенство на Втора професионална лига.

Ето и мнението за срещата на старши треньора на плевенският тим Красимир Бислимов.

„Напълно заслужена победа. Допуснахме неочакван гол след наша грешка. След това демонстрирахме характер, сърцата игра и изравнихме резултата. През второто полувреме тотално надиграхме противника. Вкарахме два гола, пропуснахме да реализираме и още. Контролирахме всичко на терена през 90-те минути. Добруджа е сред най-добрите отбори във Втора лига. С поведението и играта си, направихме така, че той да загуби увереност във възможностите си и да изглежда колеблив. Получи се, благодарение на отличния колектив и взаимното доверие, което футболистите ни изпитват помежду си. Това е най-силното оръжие на Спартак (Плевен)“.