Спартак срази Добруджа с 3:1 след силно второ полувреме – фотогалерия

13.08.2022 20:41

Отборът на Спартак (Плевен) се изкачи временно на върха на класирането на Втора лига след домакинска победа с 3:1 над Добруджа. На стадион Плевен възпитаниците на Краси Бислимов бяха подкрепени от над 2000 верни фенове, въпреки дъжда през по-голямата част от мача.

Спартак започна силно мача, но първи гостите откриха резултата след гол на Денислав Ангелов в 18-ата минута. Малко преди почивката обаче Иво Върбанов изравни след центриране от Боримир Карамфилов. Почти веднага след подновяването на играта Върбанов донесе пълния обрат за тима си.

В 73-ата минута пък Преслав Антонов затвърди успеха на Спартак с трети гол, след хубава атака и майсторско измъкване зад гърба на защитниците на Добрич. До края на мача спартаковци имаха още няколко възможности да направят разликата още по-голяма.

В следващия кръг Спартак гостува на Крумовград.