Успешно представяне и престижно класиране за Патрицие Найманова в Сърбия

12.12.2021 17:11

Успешно представяне и престижно класиране за Патрицие Найманова на турнир в Сърбия. Талантливата състезателка на ШК „Михаил Тал“ – Червен бряг е участвала в проведения в Белград традиционен отворен международен шахматен фестивал по класически шахмат с участието на 100 състезатели от различни националности мъже и жени.

Патрицие е завоювала трето място при жените, като е останала на една точка от първото място и само половинка от първите две жени, които са били гросмайстор и международен майстор.

С това си отлично представяне Патрицие е добавила близо 90 точки към своя ело коефициент и се е класирала с 35 места пред стартовия си номер.

„Благодарим на хората, които правят това възможно и гласуват доверие! Успех и здраве към новите върхове!“, казват близките на Патрицие, които са до нея в покоряването на шахматните върхове.

Снимка: личен архив