Отново играч на ФК „Спартак 1919“ (Плевен) с гол за националния отбор на България

25.09.2019 7:43

Нападателят на ФК „Спартак 1919“ Красимир Тодоров отбеляза първия си гол с националната фланелка, съобщават от клуба. България завърши наравно, 2:2 с Черна гора в първата от двете контролни срещи, които ще се изиграят. Красимир започна като титуляр и отбеляза още в началото на срещата, след като получи пас, свали топката на земята и умело я прати в обратния ъгъл на вратаря. С този гол българите поведоха в резултата.

Тодоров бе на терена 75 минути, след като бе изритан лошо и принудително заменен. На негово място се появи друг играч на ФК „Спартак 1919“ (Плевен) – Йордан Желев. Желев отбеляза гол в предния мач за България от пряк-свободен удар срещу отбора на Словакия. Георги Радев и Теодор Георгиев също се появиха в игра 15 минути преди края на срещата.

След два дни, двата тима ще се изправят в още една проверка, след което двуседмичния лагер на националния отбор приключва.