В ПГХВТ – Плевен връчиха дипломите за средно образование на Випуск 2019
Днес се състоя тържествена церемония в Актовата зала на ПГХВТ „Луи Пастьор” – Плевен по връчването на дипломите за средно образование и свидетелствата за професионална квалификация на зрелостниците от Випуск 2019. Младежите са се обучавали четири години в специалностите: „Експлоатация и поддържане на хладилна и климатична техника в хранително – вкусовата промишленост” и „Контрол на качеството и безопасност на храни и напитки”.
С приветствени думи към зрелостниците се обърна директорът на училището инж. Лилия Петкова, която ги поздрави за доброто им представяне на държавните зрелостни изпити и на изпитите за придобиване степен на професионална квалификация и им пожела много бъдещи успехи, здраве и отлична реализация в личен и професионален план.
Отличниците на випуска Денислава Даковска и Йоана Живкова получиха грамоти и подаръци. С много настроение и цветя беше изпратен поредния 64-и випуск на ПГХВТ „Луи Пастьор” – Плевен.
Снимки и информация: ПГХВТ – Плевен
НАЙ-НОВИ:
- Да помогнем на младата майка Михаела!
- 8,78% е избирателната активност към 11.00 ч. в област Плевен
- Избирателната активност към 10.00 ч. е 6,4%, сочат данните на „Тренд”
- В област Плевен изборният ден започна в спокойна обстановка
- Недялко Делчев е победителят в тазгодишното издание на „Национален конкурс за българска драматургия „Иван Радоев“ - снимки
- За първи път в град Плевен днес ще гласуват 528 младежи, 6 са столетниците с право на вот
- Времето в изборния ден: облачно, максималните температури ще бъдат между 16° и 18°.
- Днес е Петата неделя на Великия пост!
- Световният ден за информираност за аутизма се отбелязва на 2 април
- 2 април – Международен ден на детската книга