Отборът на „Спартак“ (Плевен) е вече официално във Втора лига!

03.06.2019 8:20

Отборът на „Спартак“ (Плевен) е вече официално във Втора лига. Момчетата на треньора Краси Бислимов изиграха един силен сезон във В Северозападната група и доказаха по категоричен начин, че мястото им е сред професионалистите.

На стадион „Плевен“ спартаковци завършиха по шампионски първенството като надиграха с 3:0 отбора на „Левски“ гр. Левски, аплодирани от своите верни фенове. Плевенчани доминираха на терена през всичките 90 минути. Резултата откри Ст. Иванов през първото полувреме, като след почивката паднаха още два гола. Техните автори бяха Л. Тодоров и Бл. Ленков.
След последния съдийски сигнал играчите на „Спартак“ получиха купата за първото място в групата и златни медали от председателя на ЗС на БФС – В. Търново Бончо Генчев.
Юношите старша възраст на клуба с треньор Милко Гаврилов също получиха своите отличия за първото им място в зона Велико Търново.
Снимки: БАМФ – Плевен