Пет отличия за плевенските триатлонисти от турнир в град Баня

01.06.2019 16:35

Нови 3 индивидуални медала и 2 щафетни приза на турнир по крос триатлон в град Баня завоюваха състезатели на Спортен клуб по триатлон „Борислав Доков“ – Плевен. При най-малките Валентин Илиев се класира първи, при деца до 13 г. Борис Божанов е трети, а при мъжете Иво Илиев за поредна година е на първо място. При щафета отборът на малките в състав Деница Георгиева – плуване, Валентин Илиев – колоездене и Ивайло Кацарски – бягане финишираха на 3 място, голямата щафета в състав Валентин Грижов – плуване, Иво Илиев – колоездене и Преслав Петков – бягане завършиха на 1 място. Всички останали състезатели се бореха мъжки и все повече се доближават до медалите. Сблъскване с велосипеди попречи на Преслав Петков попречи да се качи на стълбичката, но другият път ще внимава повече.