Лятно баскетболно училище ще се проведе в Плевен
За втора година през ваканцията децата в Плевен ще могат да играят баскетбол. В града ще има Лятно баскетболно училище, което ще се проведе в периода от 1 юни до 1 септември, а сред треньорите ще бъде наставникът на мъжкия тим Александър Дяковски.
Идеята на инициативата е да запали възможно най-голям брой деца към баскетбола. Заниманията са открити за всички малчугани от 5 години до 8-ми клас и ще се провеждат на игрище в IX квартал в Плевен, а при лошо време в зала. Първата тренировка ще бъде на 2 юни от 10.00 ч., а повече информация можете да получите на тел. 088 8511166 и на – https://www.facebook.com/groups/219815158823853/
“Успехът на инициативата през миналото лято ми дава самочувствието и увереност да продължа с тази идея и през това лято”, казва Александър Дяковски.
НАЙ-НОВИ:
- Проф. д-р Стела Георгиева е избрана за Председател на Асоциацията за кариерно ориентиране и развитие във висшето образование
- Правителството предостави днес на община Плевен имот в парк "Кайлъка" за управление
- Заслужени медали за ученици от ОУ „Св. Климент Охридски“ – Плевен от турнира "Математика без граници" - снимки
- STEM център за дигитални създатели отвори врати в плевенското СУ „Иван Вазов“
- Заради повишена опасност от пожари забраняват част от земеделските дейности, както и паленето на огън на открито
- В Плевен е задържан 46-годишен за притежание на наркотици
- Разследват пожар в Плевен, при който изгоряха "Мерцедес" и павилион с техника...
- На улица в Буковлък: 14-годишен със счупена китка след падане от тротинетка
- В плевенско село: 47-годишен е задържан за заплахи за убийство на 23-годишен свой съселянин
- Заради авария: Нарушено водоподаване днес в плевенския жк „Мара Денчева“