Вижте къде ще спират тока в община Плевен от 18 до 22 март!

17.03.2019 17:15

Временни прекъсвания на електрозахранването се налагат в дните от 18 до 22 март на територията на община Плевен, обслужвана от ЧЕЗ.

Ето къде ще спират тока в следващите дни:

На 18.03.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Брестовец: Александър Петров

На 18.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Буковлък: 11-ти Декември, Балкан, Бенковски, Вежен, Горталово, Димитровград, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Рила, Родопи, Сан Стефано, Тодор Каблешков

На 18.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Иван Вазов, Латинка, Места, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Полтава, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чернялка, Шипка, Янтра

На 18.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Тученица: Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Дамян Пешев, Радецки, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 18.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен: Сторгозия

На 18.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Горталово: 078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 18.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин

На 18.03.2019 г. /09:30 – 14:00 ч./ –  Плевен: Дойран/Толбухин К. Златарев/, Панега

На 18.03.2019 г. /09:45 – 15:00 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 – 17:00 ч./ –  Плевен

На 18.03.2019 г. /10:15 – 13:15 ч./ –  Плевен: Г. С. Раковски, Дедеагач, Преслав, Русе/Д-Р Бешев/, Уилиам Гладстон

На 18.03.2019 г. /12:00 – 12:30 ч.; 12:00 – 13:30 ч.; 13:00 – 13:30 ч./ –  Плевен: Гренадирска

На 19.03.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 08:30 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 19.03.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 08:30 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.03.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Николаево, Общ. Плевен

На 19.03.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, местност та Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 19.03.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./  На 20.03.2019 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.03.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Плевен: Бяла Черква, Гевгели, Гълъбец, Кресна, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Янко Сакъзов

На 19.03.2019 г. /13:00 – 15:00 ч.; 13:00 – 13:45 ч.; 14:15 – 15:00 ч./ –  Плевен: Местн. Кайлъка

На 20.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бохот: 1-ви Май, Ал. Стамболийски, Васил Левски, Вит, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Осъм, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Струма, Трайчо Костов, Христо Ботев

На 20.03.2019 г. /09:45 – 10:45 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Плевен: Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална Зона, Местн. Западна Идустриална Зона, Сторгозия

На 20.03.2019 г. /09:45 – 15:00 ч./ –  Плевен: Георги Кочев

На 21.03.2019 г. /09:00 – 13:15 ч./ –  Плевен: Битоля/А. Дервишев/, Георги Кочев, Гренадирска, Неофит Рилски

На 21.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 22.03.2019 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:30 – 17:00 ч./ –  Плевен: България, Българска Авиациа /Индустр. , Местн. Акчара

На 22.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бохот: IV-860, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Дунав, Никола Петков, Петко Д. Петков, Радецки, Стамболийски, Стара Планина, Странджа

На 22.03.2019 г. /09:15 – 10:30 ч.; 13:15 – 14:15 ч./ –  Плевен: Българска Авиациа /Индустр. , Индустриална, Индустриална Зона, Кара Колю, Местн. Западна Идустриална Зона, Промишлена

На 22.03.2019 г. /09:15 – 14:15 ч./ –  Плевен: Българска Авиациа /Индустр. , Индустриална Зона, Местн. Западна Идустриална Зона.

#тагове:

НАЙ-НОВИ: