„Спартак“ победи с 3:0 „Академик“ – Свищов

03.03.2019 16:38

Убедителна победа постигна днес ОФК „Спартак“ – Плевен, който посрещна тима на ОФК „Академик“ – Свищов. Мачът се игра на стадион „Плевен“ от 14,30 часа като плевенчани се наложиха с резултат от 3:0 над свищовлии.

Иво Върбанов отбеляза първия гол за плевенчани в 50 мин. 2:0 стана резултатът за „Спартак“ след гол на Преслав Антонов. В 78 мин. резултатът бе оформен на 3:0 след попадение на Жюлиен Бенков, който направи удар от 30 метра в горния ляв ъгъл на вратата.

„Спартак“ имаха и още един шанс за гол след като им бе дадена дузпа през първото полувреме. Но Ивайло Раденцов отправи топката в напречната греда. Спартаклии се отчетоха с още три греди през първата част.
В днешния двубой „Спартак“ тотално надигра „Академик“. Гостите с нищо не застрашиха плевенската врата. През целия мач се бранеха, разчитайки на контраатаки.