„Спартак“ с резултатно реми срещу „Кариана“

26.01.2019 16:17

Футболният „Спартак“ записа резултатно равенство в контролна среща с тима на „Кариана“. Двата отбора завършиха 3:3 на изкуствения терен в село Ерден. Плевенчани откриха още във втората минута, когато Цветан Петров бе точен от дузпа, но само три минути по-късно домакините възстановиха равенството. „Кариана“ поведе в 21-ата минута, но в 25-ата отново Цветан Петров бе точен за „Спартак“, отбелязвайки с ефектен плонж. В 36-ата минута Благовест Ленков вкара за 2:3, а автогол на Иво Върбанов в 58-ата минута фиксира крайното 3:3.

Стартов състав на „Спартак“: Теодор Тодоров, Валентино Макавеев, Иво Върбанов, Тони Паликрушев, Станислав Иванов, Жюлиен Бенков, Тихомир Тодоров, Цветан Петров (к), Благовест Ленков, Любомир Тодоров и Ивайло Иванов