Вижте къде ще спират тока в община Плевен от 17 до 21 септември!

16.09.2018 16:53

Във връзка с осъществяване на планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на община Плевен, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 17 – 21 септември 2018  г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Вижте къде ще спират тока:

На 17.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Горталово:   071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 17.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Къртожабене:   Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 17.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Буковлък:   11-Ти Декември, Балкан, Бенковски, Вежен, Димитровград, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Рила, РодоПИ, Сан Стефано, Тодор Каблешков

На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Георги Бенковски

На 17.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гривица:   Букурещ, ВалтерМъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, ПодполкНиколаеНанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 17.09.2018 г. /09:15 – 15:15 ч./ –  Плевен:   Плевенска Епопея  /Пърличев/, Пордим, Пробуда, Сирма Войвода/Ст.Димит/, Стоян Михайловски

На 17.09.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Плевен:   Княз Борис I/В.Ангелов/, Майска, Цар Самуил/В.Топалски/

На 18.09.2018 г. /09:00 – 14:15 ч./ –  Плевен:   Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Табакова Чешма 1, Местн.Табакова Чешма IV, Цигански Лозя

На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Върбица, Общ. Плевен:   IV , Кв. 1, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Искър, Кирил И Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Неофит Рилски, Оборище, П.К.Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 18.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Георги Бенковски, Панайот Волов

На 18.09.2018 г. /09:15 – 15:15 ч./ –  Плевен:   Гренадирска, Юрий Венелин

На 18.09.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Плевен:   Цар Самуил/В.Топалски/

На 19.09.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Къшин:   Аврора, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Етрополе, Кирил И Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, Местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Стоански Двор, УПИ 16 Стр.Кв.1, УПИ-XII  Кв. 19, Ю.А.Гагарин

На 19.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:30 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Извън Регулация, До Гр.Плевен

На 19.09.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Славяново, Общ. Плевен:   212143

На 19.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Плевен:   Панайот Волов

На 19.09.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Плевен:   Княз Борис I/В.Ангелов/, Цар Самуил/В.Топалски/

На 20.09.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бохот

На 20.09.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ласкар:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н.Й.Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка

На 20.09.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Николаево, Общ. Плевен:   Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил И Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, МесностКоджакър, Места, Местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П.Хитов, Панайот Волов, ПИрин, Полтава, Раковски, Рила, РодоПИ, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан.Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 20.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Ласкар:   Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Н.Й.Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 20.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Николаево, Общ. Плевен

На 20.09.2018 г. /09:15 – 15:15 ч./ –  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, Йордан Йовков, Русе/Д-Р Бешев/

На 20.09.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Плевен:   Кала Тепе, Цар Самуил/В.Топалски/

На 21.09.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бръшляница

На 21.09.2018 г. /08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Коиловци:   000412, 9-Ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, ПИрин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, РодоПИ, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 21.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Коиловци:   Местност Биширица

На 21.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Върбица, Общ. Плевен:   Арда, Бачо Киро, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Люлин, Марица, Н.Й.Вапцаров, Освободител, Осогово, ПИрин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, РодоПИ, София, Тодор Луканов, Христо Кърпачев, Шипка

На 21.09.2018 г. /09:15 – 15:15 ч./ –  Плевен:   Букурещ, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/

На 21.09.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Плевен:   Буря, Димчо Дебелянов, Кала Тепе, Мария Кюри, Стадионка/Б.Мъжкаров/, Цар Самуил/В.Топалски/

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

#тагове:

НАЙ-НОВИ: