Интермес

Футболният Спартак посреща днес клуба на Трявна на стадион „Плевен“ от 18ч.

12.08.2018 13:15

снимка: архив Плевен за Плевен

Първия кръг на първенството на Северозападната Трета аматьорска футболна лига за сезон 2018-2019-та стартира днес от 18ч. с участието на 16 отбора. Четири от тях са от Плевенско: Спартак (Плевен), Левски 2007 (Левски), Вихър (Славяново) и Партизан (Червен бряг). Амбициите и на четирите са престижно класиране, а специално плевенският Спартак, с нов треньор и завърнали се на стадион „Плевен“ множество възпитаници на плевенската школа, ще се стреми към задължително влизане в Б-професионалната лига. Как ще се развият събитията, предстои да видим. Засега може да представим само Програмата за есенния полу-сезон със срещите, които предстои да изиграят 4-те отбора от Плевенска област.

ПРОГРАМА – ЕСЕН 2018

I кръг – 12 август 2018, неделя, 18:00 часа:
Вихър (Славяново) – ОФК Локомотив (Мездра)
Спартак (Плевен) – Трявна (Трявна)
Локомотив 1927 (Дряново) – Левски 2007 (Левски)
Партизан (Червен бряг) – Севлиево (Севлиево)

II кръг – 19 август 2018, неделя, 18:00 часа:
Левски (Левски) – Партизан (Червен бряг)
Академик (Свищов) – Спартак (Плевен)
Бдин (Видин) – Вихър (Славяново)

III кръг – 26 август 2018, неделя, 18:00 часа:
Вихър (Славяново) – Първа атомна (Козлодуй)
Спартак (Плевен) – Янтра (Габрово)
Партизан (Червен бряг) – Трявна (Трявна)
Ботев (Луковит) – Левски (Левски)

IV кръг – 2 септември 2018, неделя, 17:00 часа:
Левски (Левски) – Павликени (Павликени)
Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг)
Локомотив (Мездра) – Спартак (Плевен)
Вихър (Славяново) – Ком (Берковица)

V кръг – 9 септември 2018, неделя, 17:00 часа:
Янтра (Полски Тръмбеш) – Вихър (Славяново)
Спартак (Плевен) – Бдин (Видин)
Партизан (Червен бряг) – Янтра (Габрово)
Севлиево (Севлиево) – Левски (Левски)

VI кръг – 16 септември 2018, неделя, 17:00 часа:
Първа атомна (Козлодуй) – Левски (Левски)
Локомотив (Мездра) – Партизан (Червен бряг)
Вихър (Славяново) – Спартак (Плевен)

VII кръг – 23 септември 2018, неделя, 17:00 часа:
Спартак (Плевен) – Ком (Берковица)
Локомотив (Дряново) – Вихър (Славяново)
Партизан (Червен бряг) – Бдин (Видин)
Левски (Левски) – Трявна (Трявна)

VIII кръг – 30 септември 2018, неделя, 17:00 часа:
Академик (Свищов) – Левски (Левски)
Вихър (Славяново) – Партизан (Червен бряг)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Спартак (Плевен)

IX кръг – 7 октомври 2018, неделя, 16:00 часа:
Спартак (Плевен) – Първа атомна (Козлодуй)
Партизан (Червен бряг) – Ком (Берковица)
Ботев (Луковит) – Вихър (Славяново)
Левски (Левски) – Янтра (Габрово)

X кръг – 11 октомври 2018, четвъртък, 16:00 часа:
Локомотив (Мездра) – Левски (Левски)
Вихър (Славяново) – Павликени (Павликени)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Партизан (Червен бряг)
Спартак (Плевен) – Локомотив (Дряново)

XI кръг – 14 октомври 2018, неделя, 16:00 часа:
Партизан (Червен бряг) – Спартак (Плевен)
Севлиево (Севлиево) – Вихър (Славяново)
Левски (Левски) – Бдин (Видин)

XII кръг – 21 октомври 2018, неделя, 16:00 часа:
Вихър (Славяново) – Левски (Левски)
Спартак (Плевен) – Ботев (Луковит)
Локомотив (Дряново) – Партизан (Червен бряг)

XIII кръг – 28 октомври 2018, неделя, 14:30 часа:
Партизан (Червен бряг) – Първа атомна (Козлодуй)
Павликени (Павликени) – Спартак (Плевен)
Левски (Левски) – Ком (Берковица)
Трявна (Трявна) – Вихър (Славяново)

XIV кръг – 4 ноември 2018, неделя, 14:30 часа:
Вихър (Славяново) – Академик (Свищов)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Левски (Левски)
Спартак (Плевен) – Севлиево (Севлиево)
Партизан (Червен бряг) – Ботев (Луковит)

XV кръг – 11 ноември 2018, неделя, 14:30 часа:
Павликени (Павликени) – Партизан (Червен бряг)
Левски (Левски) – Спартак (Плевен)
Янтра (Габрово) – Вихър (Славяново)

#тагове:

НАЙ-НОВИ: