Национален турнир по карате се проведе в Кнежа

22.04.2018 9:45

В салона на Старата гимназия вчера се проведе 15-ти Национален турнир по карате за купата на Община Кнежа под наслов „Приятелство, не омраза“. Той се организира от Община Кнежа и Централен Полицейски Карате Джу Джицу клуб гр. Кнежа. В състезанието се съревноваваха 15 отбора с общо 140 състезатели от Троян, Твърдица, Каварна, Плевен, Перник, Берковица, Свищов, Монтана, Червен бряг, Белене, София, Варна, Бяла Слатина и Кнежа, информират от местната управа.

Напълно заслужено децата от ЦПКК гр. Кнежа заеха ПЪРВО място в комплексното класиране по медали. На второ и трето място се класираха отборите на „Петромакс“ гр. Плевен и Карате клуб „Компас“ гр. Монтана.
„Поздравявам децата за постигнатия успех! Бъдете все така последователни, упорити и неуморни!“, казва кметът Илийчо Лачовски.