„Спартак“ отстъпи на „Ботев“ (Враца) с 1:4 (снимки)

07.02.2018 17:28

Футболният „Спартак“ (Плевен) отстъпи на „Ботев“ (Враца) с 1:4 в поредната си контрола от подготовката за пролетния полусезон. Резултатът от срещата не бива да заблуждава, тъй като плевенчани играха добре, но през второто полувреме бяха с почти напълно променен състав. В игра влязоха всички футболисти, които водят подготовка с отбора.

Попадението за „Спартак“ бе дело на Александър Кирилов в 5-ата минута. Вината за него изцяло бе на вратаря на врачани, който прати топката в гърба на Кирилов, а оттам кълбото се озова в мрежата му. Обратът в резултата дойде след 60-ата минута, когато в рамките само на четири минути „Ботев“ обърна до 1:3, а крайното 1:4 отборът от Втора професионална лига оформи в 77-ата минута.