Момичетата на СКШ „Плевен XXI“ с пълен комплект медали от Държавното отборно първенство

31.07.2017 8:30

Момичетата на СКШ „Плевен XXI“ с пълен комплект медали от Държавното отборно първенство до 12 години в Боровец. Отборът ни в състав Ева Русева, Любомира Ленкова и Нора Рашева стана шампион на ускорен шах, втори на блиц и трети на класически шах в конкуренцията на 5 отбора от страната. Клубът ни се представи и с още един отбор в тази възрастова група, който спечели бронзови отличия на блиц и 2 четвърти места на класически и ускорен шахмат. Вторият тим бе в състав: Аделина Тодорова, Калина Илиева и Александра Малиновски.

Плевенският клуб се състезава с отбор и при юношите до 16 години. В конкуренцията на 10 отбора от страната момчетата ни Давид Цветанов, Стилиян Нановски, Иво Малиновски и Теодор Цветанов заеха 5, 6 и 7- мо място съответно на ускорен шах, блиц и класически шахмат.

Състезанието се проведе от 24 до 30 юли в хотел „Самоков“.

Снимки и информация: СКШ „Плевен XXI“