Интермес

Вижте къде ще спират тока през следващата седмица в община Плевен!

19.03.2017 10:20

Планови прекъсвания на електрозахранването ще има през периода 20 – 24 март на територията на община Плевен, информират от ЧЕЗ.

Ето къде, кога и за колко време няма да има ток:

На 20.03.2017 г. /10:00 – 15:00 ч./ – Плевен Ал. Стамболийски 1, 10, 12, 16, 3, 4, 6, 7, 7 Партер, 7 Ст, 8, 9, 9А; Средец 1, 10, 10 А, 12, 4, 6; Хаджи Димитър 12, 12А, 13, 15, 18, 2 Преустройство на Рд А-Я По Вписвания, 3, 5, 7, 9

На 20.03.2017 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Плевен Кайлъка бл. 311, 314; Кайлъшка 314; Мара Денчева бл. 311, 314

На 20.03.2017 г. /09:15 – 12:00 ч./ – Плевен Дружба бл. 223

На 20.03.2017 г. /10:30 – 11:00 ч./ – Плевен Бъкстон 3, 5, 5 Адвокатска Кантора, 5 Кафе Аперитив, 5 Магазин 1, 5 Магазин 2, 5 Магазин 3, 5 Магазин 5, 5 Магазин 6, 5 Магазин 7, 5 Магазин 9, 5 Офис 10, 5 Офис 11, 5 Офис 13, 5 Офис 14, 5 Офис 15, 5 Офис 16, 5 Офис 17, 5 Офис 18, 5 Офис 19, 5 Офис 20, 5 Офис 21, 5 Офис 22, 5 Офис 23, 5 Офис 24, 5 Офис 25, 5 Офис 26, 5 Офис 27, 5 Офис 28, 5 Офис 29, 5 Офис 3, 5 Офис 30, 5 Офис 31, 5 Офис 33, 5 Офис 34, 5 Офис 35, 5 Офис 4, 5 Офис 5, 5 Офис 6, 5 Офис 7, 5 Офис 8, 5 Офис 9, 5 Ресторант; Васил Левски/Г. Димитр/ 15

На 21.03.2017 г. /09:15 – 16:00 ч./ – Плевен Георги Кочев 102, 104

На 21.03.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Мечка, Общ. Плевен Александър Стамболийски 11, 19, 23, 31, 33; Антим I 4; Асен Златаров 4; Васил Левски 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 86, 92, 94; Възраждане 31, 33, 35, 41, 45, 47, 49, 51, 57, 61; Захари Стоянов 21; Игнат Пантелеев 100, 102, 104, 116, 47, 76, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98; Кирил Петков 10, 12, 13, 14, 15, 16, 3; Никола Петков 3; Н. Й. Вапцаров 11; Охрид 10, 11, 14, 16, 3, 4, 5, 66, 8, 9; Христо Ботев 1; Христо Смирненски 1

На 22.03.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Славяново, Общ. Плевен Ал Стамболийски 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 66, 68; Бяло море 28, 38, 9; Варна 2, 3, 4; Васил Левски 19, 20, 21, 22, 23; Васил Петлешков 13; Ген Скобелев 1, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Нова Загора 1, 11, 13, 15, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Петко Петков 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8; Петър Берон 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Сергей Румянцев 11, 14, 16; Тополница 1, 11, 13, 15, 2, 5, 7, 9; Троян 10, 11, 12, 14, 7, 8; Хемус 3, 4, 5; Цанко Бакалов 3; Янко Сакъзов 1, 10, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 8

На 22.03.2017 г. /08:45 – 09:15 ч./ – Плевен Вит 1, 1, 17, 19, 3, 20, 7, 9; Втора Задгарова 26, 3 Складова База; Георги Кочев 161, 84, 94; Одеса 21; Осъм /Бала Баир/ 10, 11, 11А, 11Б, 14, 15, 17А, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50А, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 55, 55Б, 57, 58А, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 63А, 65, 67, 9; Тунджа/Б. Станчев/ 11, 4, 5, 6, 8

На 22.03.2017 г. /12:30 – 13:00 ч./ – Плевен Вит 1, 1, 17, 19, 3, 20, 7, 9; Втора Задгарова 26, 3 Складова База; Георги Кочев 161, 84, 94; Одеса 21; Осъм /Бала Баир/ 10, 11, 11А, 11Б, 14, 15, 17А, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50А, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 55, 55Б, 57, 58А, 59, 6, 60, 61, 62, 63, 63А, 65, 67, 9; Тунджа/Б. Станчев/ 11, 4, 5, 6, 8

На 22.03.2017 г. /09:15 – 13:00 ч./ – Плевен Вит 1 На 23.03.2017 г. /15:00 – 15:30 ч./ – Плевен Васил Левски/Г. Димитр/ 176; Георги Кочев 106, 171, 172; Местн. Западна индустриална зона Кв. 610

На 23.03.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Мечка, Общ. Плевен Батак 5, 7; Бузлуджа 1, 2, 4, 6; Васил Априлов 1, 16, 2, 20, 4, 45, 47; Васил Левски 11, 13, 3, 46, 46А, 52, 60, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 9; Възраждане 11, 15, 17, 17А, 23, 25, 27, 29, 3, 7; Гоце Делчев 1, 2; Игнат Пантелеев 10, 14, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 39, 4, 40, 42, 44, 46, 5, 50, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 62; Максим Горки 1, 11, 13, 15, 17, 18, 20, 22, 7; Милин камък 2, 3, 4; Мусала 10, 2, 3, 6; Стефан Стамболов 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Татар Махала 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8; Цар Самуил 1

На 23.03.2017 г. /08:45 – 09:15 ч./ – Плевен Васил Левски/Г. Димитр/ 176; Георги Кочев 106, 171, 172; Местн. Западна индустриална зона Кв. 610

На 24.03.2017 г. /10:00 – 11:30 ч./ – Славяново, Общ. Плевен Ал Димитров 1, 10, 12, 4, 6, 8; Бузлуджа 8; Вола 29, 31, 33; Девети септември 3, 4; Дунав 1, 10, 1А, 2, 3, 4, 7, 8; Захари Стоянов 1, 10, 12, 14, 16, 2, 4, 6; Иван Вазов 1, 2; Маршал Толбухин 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85; П К Яворов 1, 11, 2, 3, 5, 7, 9; Палаза 1, 12, 2, 2А, 3А, 4, 5, 6, 8, 9; Райко Даскалов 1, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 5, 50, 52, 54, 7, 9; Росица 1, 2, 3, 4, 5; Спас Дупаринов 1, 2; Струма 1, 11, 13, 17, 19, 9; Янтра 1, 2, 3, 4, 5

На 24.03.2017 г. /08:45 – 09:15 ч./ – Плевен България КАТ Север; Българска авиация /Индустр. 1, 42; Сторгозия бл. 95

На 24.03.2017 г. /12:00 – 12:30 ч./ – Плевен България КАТ Север; Българска авиация /Индустр. 1, 42; Сторгозия бл. 95.

#тагове:

НАЙ-НОВИ: