Обновеният футболен отбор на Спартак загуби важни три точки на стадион „Плевен“ – фото-галерия

05.03.2017 18:30

Обновеният футболен отбор на Спартак загуби важни три точки на стадион „Плевен“. Момчетата на треньора Александър Георгиев отстъпиха на Етър от Велико Търново в един мач със спорно съдийство главния рефер Ивелин Занев.

Мачът започна динамично, като гостите откриха в 9-тата минута след гол на Стефан Неделчев, добавка след удар в горната греда на Иван Стоянов. Спартак успя да изравни резултата 10 минути по-късно след красива атака по десния фланг и мощен диагонален удар на Крис Гади.
През второто полувреме по-добрият отбор бе този на гостите от Етър и логично се стигна до втори гол във вратата на Марин Орлинов. Това стана след добре изпълнена дузпа от Иван Стоянов в началото на полувремето. Тя бе отсъдена за нарушение на плевенския страж в наказателното поле над откъсналия се Джихат Кямил от тима на виолетовите.
Мачът завърши при резултат 2:1 за гостите от Етър и с много въпроси пред треньора и играчите на Спартак.