Интермес

Вижте къде ще спират тока в община Плевен през следващата седмица!

12.02.2017 17:00

Планови прекъсвания на електрозахранването планират от ЧЕЗ за дните от 13 до 17 февруари на територията на община Плевен.

Вижте къде, кога и за колко време няма да ток:

На 13.02.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Бохот Бачо Киро 1, 11, 12, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Бенковски 1, 10, 11а, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9а; Бузлуджа 2; Васил Левски 13, 13а, 15, 18, 2; Дунав 39, 41; Никола Петков 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Петко Д. Петков 20, 28, 30, 31, 32, 32а, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53; Радецки 4; Стамболийски 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Стара Планина 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Странджа 1, 10, 1а, 1б, 1в, 2, 4, 41, 6, 8

На 13.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен – Дружба бл 221, 221гж1, 221гж3, 222, С/Убл. 221 На 13.02.2017 г. /09:15 – 10:15 ч./ – Плевен – Гургул.ЯТ 35, 37; ДОБРИЧ 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20; ИЛИНДЕН 1, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 18А, 19, 2, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 2А, 3, 4, 7, 8, 9; ПРОФ. ХРИСТО БРЪМБАРОВ 10, 10А, 11, 12, 4, 5, 6, 8, 9 профилактика СрН

На 13.02.2017 г. /10:00 – 15:00 ч./ – Плевен Батак 18, 20, 22; Воден/Жк. Л. Мишев/Бл К-С Ленко Мишев; Георги Кочев 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 78, 89; Дунав 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 37; Искър 12, 4, 6; Панайот Хитов 28, 30, 32, 34а; Сторгозия бл 13; Чорлу 13, 15, 17, 9

На 13.02.2017 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Опанец, Общ. Плевен Александър Стамболийски 43, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94; Васил Левски 36, 38, 42, 44; Георги Кирков 1, 11, 13, 3, 4, 5, 7, 9; Иван Нанов 1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Каменна Могила Петър Габровски Съгласие 10, 12, 15, 17, 19, 4, 7; Трети Март 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 5, 6, 7, 8; Христо Сръбски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Цветан Спасов 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34

На 13.02.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Брестовец Александър Стамболийски 1, 2, 3, 4, 5, 6; Ген Тотлебен 10, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 4а, 6, 8; Георги Кочев 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 7, 9; Елин Пелин 1, 2, 3, 5, 7; Пею Кр Яворов 1, 2, 4, 6; Рила 2; Тодор Първанов 29, 31, 33, 35, 35а, 37а, 39, 41, 43а, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 68а, 70, 74, 76, 78, 80; Христо Ботев 12, 14, 16, 18, 20, 23а, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35

На 13.02.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Брестовец Александър Петров 1, 10, 12, 14, 2, 3, 3а, 3в, 4, 6, 7, 8, 9; Бинка Парашкевова 1, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1а, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 3, 33, 4, 5, 6, 7, 8, 9а; Георги Кочев 2, 4, 6, 8; Кв 83 Пи-IV+673 Лазар Генов 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44; Ловешка 10, 12, 14, 2, 4, 6, 8; Любен Каравелов 1, 2, 3, 4, 6; Младост 1, 10, 11, 1а, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Св. Св. Кирил и Методий 1, 2, 23, 3, 4, 5, 5а; Стара Планина 1, 2, 2а, 3, 6; Съединение 1; Тодор Първанов 1, 10, 11, 11а, 14, 16, 18, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Хаджи Димитър 12, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 4, 5, 5в, 6, 7, 8 На 13.02.2017 г. /09:00 – 12:00 ч./ – Бохот Ал. Стамболийски 17; Вапцаров 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 6, 8, 8а, 9; Г. С. Раковски 1, 1а, 3, 5; Иван Вазов 10, 2, 4, 6, 8; Искър 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Кацарска 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Кирил и Методий 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Местност Стадиона Петко Д. Петков 1, 3; Пирогов 1; Стамболийски 1, 10, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Христо Ботев 1, 10, 12, 16, 18, 2, 20, 20а, 20б, 22, 24а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 14.02.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Бохот Бачо Киро 1, 11, 12, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Бенковски 1, 10, 11а, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9а; Бузлуджа 2; Васил Левски 13, 13а, 15, 18, 2; Дунав 39, 41; Никола Петков 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Петко Д. Петков 20, 28, 30, 31, 32, 32а, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53; Радецки 4; Стамболийски 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Стара Планина 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Странджа 1, 10, 1а, 1б, 1в, 2, 4, 41, 6, 8

На 14.02.2017 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Плевен Балчик 10, 11, 11а, 12, 4, 6, 7, 8, 9; Вардар/П. Пеловски/8; Генерал Атанас Стефанов 25, 32; Добрич 4; Драган Цанков 12; Проф. Христо Бръмбаров 14, 14а, 15, 16, 16а, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 32, 34, 36, 38; Стефан Караджа 53, 53 Ателие, 53 Таван, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66; Тунджа/Б. Станчев/34; Хемус 11, 13, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 28а, 29, 34, 36, 9

На 14.02.2017 г. /10:00 – 15:00 ч./ – Плевен Незабравка 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28; Обединение 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 4, 6, 8; Оряхово 11, 13, 15, 6; Синчец 64, 66; Сторгозия бл 89, 90, 91, Възлова“Октомври“, Долвт, Последна Спирка на Сторгозия На 14.02.2017 г. /10:30 – 12:00 ч./ – Плевен Неофит Бозвели/Ц. Аврам/12; Панайот Хитов 4, 5, 5а На 14.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен Дружба бл 413

На 14.02.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Опанец, Общ. Плевен Александър Стамболийски 100, 102, 104, 104 А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 А, 65, 67, 69, 71, 73, 96, 98; Бузлуджа 1, 10, 2, 4, 5, 6, 7, 8; Вит 10, 11, 12, 17, 3, 4, 6, 9; Георги Бенковски 1; Панайот Волов 1, 3, 5; Рила 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 4, 6, 7, 8; Съгласие 5; Трети Март 63; Хаджи Димитър 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Цветан Спасов 1, 10, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Янко Забунов 1, 10, 2, 3, 4, 6, 8

На 14.02.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Брестовец Александър Стамболийски 1, 2, 3, 4, 5, 6; Ген Тотлебен 10, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 4а, 6, 8; Георги Кочев 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 7, 9; Елин Пелин 1, 2, 3, 5, 7; Пею Кр Яворов 1, 2, 4, 6; Рила 2; Тодор Първанов 29, 31, 33, 35, 35а, 37а, 39, 41, 43а, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 68а, 70, 74, 76, 78, 80; Христо Ботев 12, 14, 16, 18, 20, 23а, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35

На 15.02.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Дисевица Ангел Кънчев 1; Васил Костов 1, 10, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Ген Радецки 1, 3, 5; Г. Томов 11, 19; Девети Септември 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Иван Вазов 1, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Изгрев 2, 4, 6; К. Христов 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Н. Вапцаров 1, 10, 12, 12а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Св. Св. Кирил и Методий 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; С. Караджа 1, 10, 11, 12, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Юнско Въстание 5, 8; Искър, Общ. Искър; Георги Димитров 86 На 15.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен Дружба бл 411, До411, Добл. 411

На 15.02.2017 г. /10:00 – 15:00 ч./ – Плевен Браила 37, 39, 39а, 41; Десети Декември 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 126а, 128, 128а, 130, 132, 132а, 53, 55, 57, 59; К. Охридски/Карл Маркс/25, 29, 35 На 15.02.2017 г. /12:00 – 13:00 ч./ – гр. Плевен Източна Индустриална Зона; ул. Георги Кочев №94; Месокомбинат

На 15.02.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Опанец, Общ. Плевен Александър Стамболийски 100, 102, 104, 104 А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 А, 65, 67, 69, 71, 73, 96, 98; Бузлуджа 1, 10, 2, 4, 5, 6, 7, 8; Вит 10, 11, 12, 17, 3, 4, 6, 9; Георги Бенковски 1; Панайот Волов 1, 3, 5; Рила 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 4, 6, 7, 8; Съгласие 5; Трети Март 63; Хаджи Димитър 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Цветан Спасов 1, 10, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Янко Забунов 1, 10, 2, 3, 4, 6, 8

На 16.02.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Дисевица Ангел Кънчев 1; Васил Костов 1, 10, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Ген Радецки 1, 3, 5; Г. Томов 11, 19; Девети Септември 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Иван Вазов 1, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Изгрев 2, 4, 6; К. Христов 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Н. Вапцаров 1, 10, 12, 12а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Св. Св. Кирил и Методий 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; С. Караджа 1, 10, 11, 12, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Юнско Въстание 5, 8; Искър, Общ. Искър; Георги Димитров 86

На 16.02.2017 г. /10:00 – 15:00 ч./ – Плевен 12-ти Август 1, 10, 12, 13а, 14, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а; Георги Кочев 2, 4, 4 А, 4а; Десети Декември 148, 150, 152, 152а, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 79, 81, 81а, 83, 85, 87, 89, 91; Ем. Васкидович/Аврора/103, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 115а, 116, 116а, 118, 120, 122, 122а, 124, 124а, 126, 126а; Заря 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 39а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; Изток 26, 28, 29, 29а, 31, 33; Магнолия 5; Молдавия 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19; Момин Кладенец 1, 2, 3, 4, 6, 8; Русе/Д-Р Бешев/Изток, 100, 102, 102а, 106а, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 90, 92, 94, 96, 96а, 98; Шести Август 1, 13а, 2, 3, 4, 5, 5а, 7, 9а

На 16.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен Дружба бл 411, До411, Добл. 411 На 16.02.2017 г. /12:00 – 13:00 ч./ – Плевен Александър Малинов 55; Дружба бл 319а, 319б

На 16.02.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Опанец, Общ. Плевен Александър Стамболийски 43, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94; Васил Левски 36, 38, 42, 44; Георги Кирков 1, 11, 13, 3, 4, 5, 7, 9; Иван Нанов 1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Каменна Могила Петър Габровски Съгласие 10, 12, 15, 17, 19, 4, 7; Трети Март 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 5, 6, 7, 8; Христо Сръбски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Цветан Спасов 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 На 16.02.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Бохот Бачо Киро 1, 11, 12, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Бенковски 1, 10, 11а, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9а; Бузлуджа 2; Васил Левски 13, 13а, 15, 18, 2; Дунав 39, 41; Никола Петков 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Петко Д. Петков 20, 28, 30, 31, 32, 32а, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53; Радецки 4; Стамболийски 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Стара Планина 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Странджа 1, 10, 1а, 1б, 1в, 2, 4, 41, 6, 8

На 17.02.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Дисевица Ангел Кънчев 1; Васил Костов 1, 10, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Ген Радецки 1, 3, 5; Г. Томов 11, 19; Девети Септември 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Иван Вазов 1, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Изгрев 2, 4, 6; К. Христов 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Н. Вапцаров 1, 10, 12, 12а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Св. Св. Кирил и Методий 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; С. Караджа 1, 10, 11, 12, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Юнско Въстание 5, 8; Искър, Общ. Искър; Георги Димитров 86

На 17.02.2017 г. /10:00 – 15:00 ч./ – Плевен Българска Авиациа /Индустр. 1; Монтажник 20 На 17.02.2017 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Плевен Дружба бл 411, До411, Добл. 411 На 17.02.2017 г. /12:00 – 14:00 ч./ – Плевен Георги Кочев 4, 8а ТП 90

На 17.02.2017 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Плевен Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/Подст-Я, ТП202, 64, 66, 68, 70, 74, 82, 87, 89, 97

На 17.02.2017 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Опанец, Общ. Плевен Александър Стамболийски 43, 78, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94; Васил Левски 36, 38, 42, 44; Георги Кирков 1, 11, 13, 3, 4, 5, 7, 9; Иван Нанов 1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Каменна Могила Петър Габровски Съгласие 10, 12, 15, 17, 19, 4, 7; Трети Март 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 5, 6, 7, 8; Христо Сръбски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Цветан Спасов 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34

На 17.02.2017 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Бохот Бачо Киро 1, 11, 12, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Бенковски 1, 10, 11а, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9а; Бузлуджа 2; Васил Левски 13, 13а, 15, 18, 2; Дунав 39, 41; Никола Петков 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Петко Д. Петков 20, 28, 30, 31, 32, 32а, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53; Радецки 4; Стамболийски 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Стара Планина 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Странджа 1, 10, 1а, 1б, 1в, 2, 4, 41, 6, 8.

#тагове:

НАЙ-НОВИ: