„Лукойл“, „Балкан“, „Рилски спортист“ или „Берое“ ще се падне със „Спартак“ за Купата

08.02.2016 13:01

14.11.spartak

Жребият за баскетболната Купа България ще бъде изтеглен утре. Това ще стане в 11:00 часа в залата на V етаж на ММС в присъствието на представители на клубовете. При мъжете финалната осмица на турнира ще се проведе от 18 до 21 февруари в Ботевград.
За четвъртфиналите жребият ще е дирижиран според класирането на отборите след втория етап от НБЛ и квалификациите между отборите класирани от 1 до 4 място („първа четворка“) и тези от 5 до 8 място („втора четворка“). В първата четворка са Лукойл Академик, Балкан, Рилски спортист и Берое, а във втората – Черно море Порт Варна, Спартак Плевен, Левски 2014 и Ямбол.
Предвижда се пълен недирижиран жребии за полуфиналите между победителите в четвъртфиналите.