Младите спартаклии измъкнаха точка при гостуването си в Бургас

26.09.2015 15:28

26.09.mladsha

Равенство – 1:1 записаха юношите младша възраст на плевенския Спартак при гостуването си на Черноморец (Бургас) в среща от шестия кръг на Елитната футболна група до 17 години, съобщи 365football.bg. Домакините откриха резултата в 32-ата минута, когато техен футболист реализира с глава след центриране от корнер. Единствената голова възможност за гостите пропиля Стефан Стоянов, който не вкара озовал се очи в очи с бургаския страж.
Едва 30 секунди след почивката Виктор Митов от „Спартак“ пропусна сам срещу вратаря. Той и съотборниците му постоянно търсеха гола, но не успяваха да материализират изработените ситуации. В 70-ата минута Благовест Ленков се измъкна срещу вратаря на Черноморец и бе повален в наказателното поле. Реферът сигнализира, но когато отиде до мястото отсъди нарушение в нападение. Осем минути по-късно пред вратата на домакините бе повален Янислав Илиев. Този път съдията посочи бялата точка и Виктор Митов фиксира крайното 1:1.
Снимка: архив