Близо 2000 плевенчани празнуваха днес на стадиона, заедно със Спартак – фото-галерия

23.09.2015 19:41

Футболистите на „Спартак“ (Плевен) сътвориха истински подвиг, след като днес на стадион „Плевен“ се наложиха над „Славия“ с 2:1. Мачът бе 1/16-финал от турнира за Купата на България. Плевенчани поведоха още в първата минута след гол на Пламен Тенев. Славистите заиграха по-активно след попадението в своята врата, като удар на Велков срещна гредата. Все пак, гостите стигнаха до изравняване – точен от дузпа в 23-тата минута бе Джереми Манзоро.
След почивката двата отбора си размениха по няколко положения, докато се стигна до 62-ата минута. Васил Шопов центрира към Цветомир Тодоров, който препарира вратаря на „Славия“ Марио Кирев. До края на мача влезлият като резерва Христов и отново Тодоров пропуснаха да направят победата на спартаклий още по-изразителна.
Победата на Спартак празнуваха на стадион „Плевен” близо 2000 зрители, зажаднели за добър футбол и успехи на плевенския тим.