Спартак писа „двойка” на Лудогорец -2 – фото-галерия

17.08.2015 20:54

Спартак постигна трета домакинска победа, като този път пречупи втория отбор на Лудогорец с 2:0. Над 1000 зрители бяха днес на стадион „Плевен”, за да подкрепят любимия си тим, като играчите, освен с победата, се отблагодариха на феновете си и със сърцата игра. Капитанът Васил Шопов отново бе истински диригент на играта. Той отбеляза първия гол в 6-тата минута, и подаде на Цветомир Тодоров за втория в 85-тата минута. Отлично игра и нападателят Стефан Христов, като негово попадение в 25-тата минута бе отменено заради засада.
Иначе, мачът като цяло бе равностоен, като Спартак бе отборът, който по-силно и мотивирано искаше победата. Трябва да отбележим отличното включване през второто полувреме на Преслав Антонов и Цветомир Тодоров, които донесоха необходимата бързина и разнообразие в атаката. Отличен мач за Георги Пейчев, който освен стабилен в защитната фаза, често внасяше смут в редиците на Лудогорец 2 с опасни влизания по левия фланг на атаката на спартаковци.