Спартак удари и Ботев Луковит с 4:0 – фото-галерия

05.04.2015 19:58

Нова убедителна домакинска победа записа днес футболният отбор на Спартак пред близо 300 зрители на стадион „Плевен”. Този път момчетата на треньора Бойко Цветков се наложиха над коравия тим на Ботев Луковит с 4:0. Резултатът за домакините откри с премерен удар в 8-та минута Васил Шопов, след пробив през центъра. В 34-тата минута, след прецизно изпълнение на пряк свободен удар, от 20-на метра, мрежата на гостите опъна Любо Тодоров.

fu6
В началото на второто полувреме Ботев остана с човек по-малко, след като техен играч получи втори жълт картон за оспорване на съдийско решение. Въпреки това футболистите на Луковит продължиха да играят нападателно и няколко пъти само липсата на решаващ удар в последната фаза на атаката не доведе до техен гол. Крайният резултат бе оформен последните минути на мача, когато последователно – Христов в 86-тата и резервата Стоянов в 89-тата минута доведоха мача до крайното 4:0 за Спартак Плевен.