Ивелин Чапанов триумфира на Мемориал „Валери Великов“ в Шумен

05.04.2015 15:18

5.04.ivo

Плевенският пилот Ивелин Чапанов („Плевен рейсинг тим“) с „Рено Клио“ грабна победата в клас HC3 в планинското изкачване „Мемориал Валери Великов“ в Шумен. Както писахме надпреварата се проведе вчера и днес, като тя е първи кръг от националния планински шампион.
Иво завърши състезанието с общо време от 06:02.95 мин., като остави след себе си Стефан Стоев (АСК АРА Мотор) с „Хонда Сивик“ (06:04.84), Станислав Владимиров (АСК Булбет Рали) с „Опел Астра“ (06:15.68) и Добрин Борисов (АСК Марина Мотор) с „Рено Клио“ (06:36.22). За отбелязване е, че плевенският пилот записа по-добро време от опонентите си и в трите манша. В генералното класиране Ивелин Чапанов финишира на седма позиция на 00:42.23 мин. от победителя Любен Каменов (АСК Каменов рали) с „Мицубиши Лансър“.
Снимка: lap.bg