„Спартак“ писа шестица на „Ювентус“ на старта на пролетния полусезон

16.03.2015 8:38

16.03.spartak

Спартак (Плевен) стартира повече от успешно пролетния полусезон в Северозападната „В“ група. Вчера футболистите на Бойко Цветков разбиха в Малчика местния Ювентус с 6:1 в среща от 14-ия кръг на първенството, информира plevensport.eu. Още до почивката спартаковци решиха мача, като първо само за три минути халфът Васил Шопов вкара два гола – в 24-ата и 27-ата, а малко преди таймаута Любомир Тодоров направи резултата класически – 3:0.
В началото на второто полувреме „синьо-белите“ направиха своята преднина още по-убедителна, като точни попадения отбелязаха отново Любчо Тодоров и новото попълнение Христо Кирев. В 72-ата минута домакините стигнаха до почетен гол, като негов автор стана Валентин Антонов. Осем минути преди края нисичкият полузащитник на Спартак Антони Иванов оформи крайното 6:1 за плевенския тим.
Снимка: архив „Плевен за Плевен“