58-годишен от село Тотлебен загина след удар в крайпътно дърво
На 15 юли 2014 година около 19:05 часа в РУП – Пордим се получи сигнал за възникнало ПТП на третокласен път между град Славяново и село Тотлебен.
На място е изпратен полицейски автопатрул, който е установил, че лек автомобил „Мицубиши Еклипсе“, собственост и управляван от 58-годишен от село Тотлебен, при движение в посока от град Славяново за село Тотлебен, е изгубил контрол над МПС и се е удрил в крайпътно дърво извън пътното платно. Водачът е починал на място. Трупът е приведен в КСМД – Плевен за аутопсия. Уведомен е дежурен прокурор при ОП – Плевен за престъпление по чл.343 , ал.1 , б.“в“ във връзка с чл.342 , ал.1 от НК. Работа продължава разследващ полицай. Това информират от Пресцентър на МВР Плевен.
Снимка – интернет
НАЙ-НОВИ:
- Вижте програмата на Община Левски за Празниците на изкуствата “Парцалев-2023”
- Петима са в ареста в Плевен след акция на полицията срещу наркотиците
- Три нови когенератора ще заработят в Топлофикация Плевен до края на годината.
- Първото бебе в ,Мама и Аз’ Плевен с име на победител
- В Панорама „Плевенска епопея 1877 г.“ официално бе открита изложбата „Пътешествие из живите традиции“
- Учители от ОУ „Максим Горки“, град Левски отново участват в Програма Еразъм+
- Вижте къде ще има прекъсване на водоснабдяването в града и общината
- НЧ „Георги Сава Раковски–1927“ село Гостиля Ви кани на „Празник на традициите, обичаите и храната на банатските българи“
- Времето: максималните темпeратури ще са между 24° и 26°
- 6 юни – рожден ден на електрическата ютия