Пасив от три гола ще трябва да заличават в Плевен малките спартаклии срещу „Ботев“

14.06.2014 20:44

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Детският отбор на Спартак (Плевен) ще има много тежка задача в реванша срещу Ботев (Пловдив) следващия вторник от четвъртфиналите от Държавното първенство по футбол за родени 1999 г. Причината е, че момчетата на Красимир Гъдулков ще трябва да наваксват три гола, които получиха при днешния първи мач, който се игра на стадиона в квартал „Коматево“ в Града под тепетата, информира plevensport.eu.
Спартаковци загубиха с 0:3 и ще им бъде много трудно да успеят да елиминират именития си съперник. Независимо от голямото поражение, малките плевенски футболисти трябва да съжаляват, че не успяха да отбележат поне един гол, особено през първото полувреме.
Ответният двубой от 1/4-финалната фаза на националния шампионат ще бъде във вторник, 17 юни от 10.30 часа на стадион „Плевен“. Дали е възможно Спартак да повтори срещу пловдивчани поне в известна степен уникалния разгром на осминафиналите от 9:0 над Ботев (Враца), ще разберем само след няколко дни, когато ще се състои реваншът в Плевен.