„Вихър“ (Славяново) триумфира в турнира за купа „Тодор Горчев“ в Пордим

09.06.2014 17:28

9.06.turnir1

На 7 и 8 юни в Пордим се проведе турнир по футбол на малки врати за купата „Тодор Горчев” организиран от ФК „Пордим“ и съдействието на кмета на община Пордим Илиян Александров. В турнира взеха участие 12 отбора от Плевенска и Ловешка област. С много емоции и оспорвана борба до финала достигнаха двата най-добри отбора – „Вихър” (Славяново) и „Партизан” (Пордим). В редовното време срещата завърши при резултат 0:0, а след изпълнението на наказателни удари победа с 3:2 постигна отборът на „Вихър” (Славяново). На трето място се класира отбор „Къртачите” (Пордим).

9.06.turnir2
За вратар на турнира бе определен Светлин Линев, голмайстор стана Стефан Христов, играч на турнира – Антонио Иванджиков, най-добър треньор Михаил Блъсков, а наградата за спортсмен бе връчена на Бисер Арсов. Победителите бяха наградени лично от кмета на Пордим Илиян Александров, асистиран от Тереза Райкова – Мис национален отбор по футбол.