Силен „Спартак“ писа тройка на „Локо“ (Горна Оряховица)

18.04.2014 19:46

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Спартак (Плевен) изигра най-силния си мач от началото на сезона, като в дербито на 23-ия кръг на Северозападната „В“ група разби Локомотив (Горна Оряховица) с 3:0, информира plevensport.eu. Плевенчани тотално надиграха „железничарите“, като трите гола бяха най-малкото с което гостите можеха да си тръгнат от стадион „Плевен“.
Попаденията за „синьо-белите“ вкараха голмайсторът на тима Любомир Тодоров, който отбеляза на два пъти през първото полувреме и Даниел Цветков през втората част. Така момчетата на Бойко Цветков не само, че постигнаха класически успех над един от преките си конкуренти за върха, но и с трите безответни попадения вече са с по-добри показатели в преките двубои с Локомотив, тъй като през есента Спартак загуби в Горна Оряховица с 1:4.